Выполняется запрос
YMCA

Гармонійний розвиток Духу, Розуму та Тіла!

 

 

YMCA - це одна з найбільших молодіжних організацій в світі. Вона була заснована в Лондоні в 1844 році Джорджем Вільямсом і сьогодні нараховує близько 45 мільйонів молодих людей у майже 125 країнах світу.

Останні події

01.10.2018

21 – 23 вересня у Києві відбулась 25 Ювілейна Конференція YMCA України. Захід відбувся на схилах Дніпра у самому серці столиці - Печерську. Ювілейна Конференція пройшла під гаслом «25 років разом з YMCA України!» . В рамках Конференції ми мали змогу зустрітися з керівниками інших локальних осередків, національним офісом та міжнародними партнерами. Не дивлячись на святкову атмосферу, все ж таки, День Народження, ми мали багато роботи. Адже, минулий рік був плідним та насиченим на події. Саме за проведену роботу звітувалися і Президент Спілки - Оксана Яременко, і Генеральний Секретар - Віктор Сербулов, а також Члени Правління та Ревізійної Комісії.

09.09.2018

З 27 серпня по 2 вересня у мальовничому Тбілісі пройшов табір Orange Camp у рамках програми Корені Примирення від YMCA Європи. Своїми враженнями поділилася учасниця від України - Мар`яна Пронкевич:

21.08.2018

Волонтерство… Досить часто, у пересічних громадян, це поняття трактується, як «працювати за дарма». Так хто ж такий той волонтер? Волонтер – людина, яка добровільно здійснює соціально спрямовану діяльність шляхом надання безоплатної допомоги особистою працею.

Главная

Найбільше дослідження потреб молоді!

   Всесвітній альянс YMCA провів глобальне дослідження "Один мільйон голосів", яке показало, що найбільш важливі актуальні потреби молодих людей залишаються незадоволеними суспільством. 

 Ознайомлюйтесь з результатами проекту за посиланням:https://goo.gl/50rOuw